Par mums

Vai bieži aizdomājaties – kaut savā skaisti iekoptajā dārzā varētu pavadīt vairāk laika? Stiklaverandas.lv ļauj Jūsu ideālo dārza dzīves telpu īstenot realitātē!

Ar stiklaverandas.lv produktiem savu dārzu Jūs varat izbaudīt visa gada garumā. Izsmalcinātās stiklaverandas.lv balstās konkrētās klientu vajadzībās. Pastiprinātas konstrukcijas daļas izcilai stabilitātei, pilnvērtīga apdare pievilcīgam izskatam un, pats galvenais, pilnīgs risinājums neierobežotai atpūtai.

Lietainās dienas kļūs par jaunu pieredzi ar stiklaverandas.lv, neatkarīgi no izvēlētā nojumes jumta seguma – polikarbonāta vai stikla. Tagad Jūs varat baudīt savu dārzu visos četros gadalaikos.

Šī unikālā sistēma jau šobrīd ir pilnībā sagatavota aprīkošanai ar sānu un priekšējo sienu nākotnē. Bezrāmja bīdāmās sistēmas piedāvā vēl nepieredzētu pārredzamību. Protams, izvēlēties iespējams arī jau gatavas verandas ar alumīnija sānu un priekšējiem risinājumiem. Viegla uzturēšana, izturība un elegance – tas ir tas, ko Jums piedāvā stiklaverandas.lv.

Iepazīstiet idejām, iedvesmas un iespējām piepildīto stiklaverandas.lv produktu katalogu. Pārvērtiet Jūsu sapņus realitātē!